Get Adobe Flash player
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: WITAMY WIOSNĘ NA ROWERACH 2016

WITAMY WIOSNĘ NA ROWERACH 2016 2 lata 2 miesiąc temu #632

• A ja kocham swoją ramę :-)
  • apacz Avatar
  • apacz
  • Admin
  • Oklaski: 19
"PRZYWITANIE WIOSNY NA ROWERACH 2016"

Podobnie jak rok temu i w latach poprzednich zapraszamy na ROWEROWE PRZYWITANIE WIOSNY!
Kontynuujemy sympatyczny zwyczaj rowerowy w naszym mieście, polegający na przywitaniu wiosny barwnym rowerowym peletonem jadącym przez nasze miasto.
W tym roku przywitanie odbędzie się wyjątkowo (z racji świąt) przed kalendarzowym nadejściem wiosny, czyli 19 marca! Spotykamy się o godzinie 15:00, przy fontannie w centrum Radomska (Plac 3-go Maja, koło poczty).
Tak jak rok temu, zachęcam do zaangażowania się w imprezę. Mile widziane będą wszelkiego rodzaju wesołe, wiosenne ozdoby (własne lub roweru) - liczę na Wasze pomysły! Rok temu zrobiliśmy całkiem spore kolorowe zamieszanie w mieście - zróbmy tak i w tym roku!

Plan wygląda podobnie i prezentuje się następująco:

15:00 - 15:30 - Spotkanie przy fontannie. Omówienie zasad i trasy przejazdu. Zdjęcia, pogaduchy w gronie własnym oraz z mediami.

ok.15:30 - 16:30 - Kolorowy przejazd przez miasto. Kolejno ulicami: Pl 3 Maja, Reymonta, Żeromskiego, Mineralna, Wyszyńskiego do ścieżki rowerowej, którą jedziemy do Suchej Wsi. Następnie lasami do Klekowca i dalej na Topisz. Trasa może ulec poprawkom, jeżeli sytuacja będzie tego wymagała.

ok.16:30 - rozpoczniemy przygotowania do pożegnania zimy i przywitania wiosny - czyli spalenia Marzana (przyp. męski odpowiednik Marzanny). Jeżeli to będzie możliwe (aura pozwoli) rozpalimy symboliczne ognicho nad rzeką, aby upiec pierwszą wiosenną kiełbasę.

UWAGA:
- POWRÓT WE WŁASNYM ZAKRESIE, WEDŁUG WŁASNEGO ZEGARKA I TRASY.
- OSOBY NIEPEŁNOLETNIE TYLKO Z OPIEKUNAMI.
- CAŁY CZAS BEZWZGLĘDNIE OBOWIĄZUJĄ PRZEPISY RUCHU DROGOWEGO! JEŻELI ZAPALI SIĘ CZERWONE ŚWIATŁO NA SKRZYŻOWANIU - ZATRZYMUJEMY SIĘ!
- To nie wyścig, jedziemy wolno i uważnie, nikogo nie zostawiamy - jadę na końcu i pilnuję.
- Prowiant we własnym zakresie.

W razie pytań proszę pisać lub dzwonić: 606 761 785 Apacz (Marcin)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

WITAMY WIOSNĘ NA ROWERACH 2016 2 lata 2 miesiąc temu #633

• apacz Avatar
  • apacz
  • Admin
Dzięki uprzejmości Nadleśnictwa Radomsko, będziemy mięli otwarte szlabany na czas przejazdu!

WITAMY WIOSNĘ NA ROWERACH 2016 2 lata 2 miesiąc temu #634

• apacz Avatar
  • apacz
  • Admin
Kilometry Dobra jadą z nami!!! Na starcie imprezy spotkacie wolontariuszy tej krajowej akcji, więc zachowajmy drobniaki z piątkowych zakupów i symbolicznie wrzućmy je do puszki. Zbiórka odbywała się będzie na początku spotkania. Pozdrower!

www.facebook.com/Kilometry-Dobra-Radomsko-1549511872029672/?fref=ts

WITAMY WIOSNĘ NA ROWERACH 2016 2 lata 2 miesiąc temu #635

• apacz Avatar
  • apacz
  • Admin
Mamy już pierwszą "składową" Marzana - słomę Emotikon grin Resztę zbieramy i zaczynamy Marzana tworzyć.

WITAMY WIOSNĘ NA ROWERACH 2016 2 lata 2 miesiąc temu #636

• apacz Avatar
  • apacz
  • Admin
I mamy wiosnę!

Ostatnio zmieniany: 2 lata 2 miesiąc temu przez apacz.
Czas generowania strony: 0.046 s.