BIEŻĄCE INFORMACJE:

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

A może Cieszanowie? 28.05.23
Cel kolejnej wycieczki ustalimy przy fontannie na Pl. 3. Maja o 9:30. Jedna z propozycji w tytule. Dystans około 80 km. Nawierzchnia mieszana.
WięcejMniej

2 tygodznie wcześniej

Zdjęcia z posta użytkownika Rowerowo.pl WięcejMniej

3 tygodznie wcześniej

Skomentuj na FB

Zdrówka km i uśmiechu

MSTÓW – 2023-05-21
Mstów to kierunek naszej najbliższej niedzielnej wycieczki rowerowej. Zapraszamy wszystkich chętnych. Spotykamy się o 9:30, przy fontannie w centrum miasta (Pl. 3 Maja). Dystans około 75 km – 95 km. Możliwe odwiedzenie ulubionej kawiarni w Gidlach, a jak się uda to ognisko wspólne z uczestnikami treningu z MOSIRU. Liczymy na dużo słońca i wielu radości z jazdy.
WięcejMniej

3 tygodznie wcześniej
MSTÓW - 2023-05-21
Mstów to kierunek naszej najbliższej niedzielnej wycieczki rowerowej. Zapraszamy wszystkich chętnych. Spotykamy się o 9:30, przy fontannie w centrum miasta (Pl. 3 Maja). Dystans około 75 km - 95 km. Możliwe odwiedzenie ulubionej kawiarni w Gidlach, a jak się uda to ognisko wspólne z uczestnikami treningu z MOSIRU. Liczymy na dużo słońca i wielu radości z jazdy.

Skomentuj na FB

W Mstowie macie zabytek obronnokościelny🙃A i do Olsztyna niedaleko👋

Kuźnica 14.05.2023
W niedzielę zapraszamy na wjazd do Kuźnicy. Spróbujemy serwowanej tam rybki i pokręcimy się przy malowniczej Kocince. Dystans 70 – 80 km. po mieszanych nawierzchniach. Start o 10:00 spod fontanny na Pl.3. Maja.
WięcejMniej

4 tygodznie wcześniej

Zdjęcia z posta użytkownika Rowerowo.pl WięcejMniej

1 miesiąc wcześniej

Skomentuj na FB

….a na stronie dodatkowo filmy 🙂

Wgraj więcej

OSTATNIA WYCIECZKA:
majówka-2023

2023.04.31-05.01 Majówka

Czyli: Żelazny Szlak Rowerowy. Rybnik i okolice. W tym roku cześć z naszej ekipy postanowiła wykorzystać majówkę poza Radomskiem i …

LOSOWA ATRAKCJA W OKOLICY:

Radomsko - dworek na ulicy Młodzowskiej.
Architektura

Radomsko – przedwojenny dworek

    Dworek znajduje się przy ulicy Młodzowskiej. Aktualnie budynek ponoć zmienił właściciela, co chyba potwierdza rozpoczęty remont dachu. Na budynku...