Get Adobe Flash player

Dolina Widawki. Tour de Radomsko 2014

Niedziela (10.VIII) – Dolina Widawki

W najbliższy weekend, o ile pogoda na to pozwoli, zamierzamy zwiedzić Dolinę Widawki. Dystans około 90 kilometrów. Trasa mieszana, sporo asfaltu ale szutr i piasek też się pojawią. Spotykamy się przy fontannie o godzinie 10:00.

Piątek (15.VIII) – Tour de Radomsko

Od paru lat w sierpniu organizujemy (oficjalnie lub mniej) nasze Tour de Radomsko - rajd wokół miasta. W tym roku pod tą nazwą zorganizowany zostanie 37- kilometrowy rajd rowerowy połączony z akcją charytatywną na rzecz Zuzi - 2,5 letniej dziewczynki chorej na rzadką odmianę nowotworu. W tym roku organizacją tras6y rajdu zajął się nasz ekipowicz Artur Kwiatkowski. Pomoc dla Zuzi to najważniejsza część tego przedsięwzięcia, więc zachęcamy wszystkich cyklistów do udziału w tej akcji.
Rajd wystartuje 15 sierpnia z obiektów MOSiR przy ulicy Leszka Czarnego 22 o godzinie 15:00. Piloci poprowadzą uczestników wytyczoną trasą, która w większości jest asfaltowa. Po drodze będzie piknik z różnościami z grilla i inne atrakcje. Udział w Rajdzie jest całkowicie bezpłatny - organizatorzy liczą na ofiarność uczestników podczas akcji charytatywnej.

Przybywajcie!

Ostatnia wycieczka

  • Brak postów do publikacji.

Ostatnio na forum

  • Brak postów do publikacji.

Nasze wyprawy (w opracowaniu)