Get Adobe Flash player

Rozkład jazdy na najbliższe dni.

W najbliższy piątek część z nas wyrusza na dwutygodniową wyprawę „sakwiarską", dlatego też informacje na stronie nie będą się ukazywały na bieżąco. Mamy jednak na ten czas kilka propozycji godnych uwagi.:
Sobota (04.VII), g. 9:40 – Start ostatniego etapu 26. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności i Olimpijczyków". Impreza towarzysząca (g.8:30) oraz start odbędzie się koło Urzędu Miasta. Więcej informacji >>TUTAJ<<.
Niedziela (05.VII), g.10:00 – Wycieczka do Olsztyna koło Częstochowy. Dystans około 110 km po różnym terenie. Spotykamy się przy fontannie w centrum miasta, koło poczty.
Sobota (11.07), g.6:40 – Spotkanie , a następnie start uczestników X Ogólnopolskiej Pielgrzymki Rowerowej. Zbiórka odbywa się przy fontannie. Powrót planowany jest przez Mstów. Więcej informacji >>TUTAJ<<.
Czwartek – piątek (16-17.VII), g. 16:00 – Dwudniowy rajd rowerowy „Leśna Przystań" organizowany przez MOSiR. Więcej informacji >>TUTAJ<<

UWAGA! :Z racji zapowiadanych wysokich temperatur przypominamy (w imieniu własnym oraz organizatorów) o zaopatrywaniu się w wodę lub środków na nią. Prosimy także aby zabierać na wycieczki podstawowy „serwis" jak zapasowa dętka czy łatki.

Ostatnia wycieczka

  • Brak postów do publikacji.

Ostatnio na forum

  • Brak postów do publikacji.

Nasze wyprawy (w opracowaniu)