Get Adobe Flash player

Kumulacja

    Najbliższa niedziela zapowiada się obficie dla rowerzystów. Tego dnia można wybierać pomiędzy trzema propozycjami i trudno będzie znaleźć wymówkę aby zostać w domu :-)
Propozycja I – spotkanie przy fontannie o 10:00 i wyjazd z ekipą rowerowo.pl. Trasa i cel ustalimy wspólnie. Pewien pomysł jest ale czekamy taż na Wasze. Jeżeli perspektywa dłuższego wyjazdu nie jest interesująca jest też.:
Propozycja II – III Rodzinny Rajd Rowerowy. Spotkanie w Parku Świętojańskim (plac koło dawnej „Muszli") o godzinie 10:00. Trasa Radomsko – Zakrzówek Szlachecki więcej >>TUTAJ<<. Gdyby czas dopołudniowy był zajęty, jest też:
Propozycja III - Tour de Radomsko, czyli rajd rowerowy dookoła miasta Radomska. W tą niedzielę będzie realizowany wariant krótszy i łatwiejszy, który został odwołany z powodu opadów deszczu w minioną niedzielę. Wariant dłuższy nie będzie dublowany. Więcej >>TUTAJ<<
     Tak owocnej niedzieli w wydarzenia rowerowe dawno nie było. Jestem przekonany, że każdy znajdzie coś dla siebie. Bierzecie zatem rowery i w drogę!!! Do zobaczenia na trasie.

Ostatnia wycieczka

  • Brak postów do publikacji.

Ostatnio na forum

  • Brak postów do publikacji.

Nasze wyprawy (w opracowaniu)