Get Adobe Flash player

I ZLOT TURYSTYCZNY POWIATU RADOMSZCZAŃSKIEGO (25.V)

I ZLOT TURYSTYCZNY POWIATU RADOMSZCZAŃSKIEGO.

 

 

   Jak już zapewne wiecie 25 maja odbędzie się I Zlot Turystyczny Powiatu Radomszczańskiego. Rowerowo.pl jako ekipa rowerowa, która z turystyką ma „co nieco" wspólnego, została na ten zlot zaproszona. Naturalnie mamy zamiar się wybrać. Poniżej kilka przydatnych informacji dla osób, które chciałyby przyłączyć się do naszej grupy.

- Starujemy o godzinie 11:00, parking przed Starostwem Powiatowym (nie jak zwykle to bywało sprzed fontanny!), dystans około 50 kilmetrów.

- Trasa (w założeniu) ma wieść fragmentem projektowanego przez nas szlaku „Od Warty, do Pilicy". Zastrzegamy sobie jednak możliwość jej zmiany, ponieważ mogą pojawić się dzieci w przyczepkach i fotelikach rowerowych.

- Wyjazd przewidywany jest na dwa dni, to znaczy, iż wracamy 26 maja. Nocleg w namiotach. Namioty i osprzęt z tym związany, uczestnik zapewnia sobie sam. Istnieje opcja jego transportu, proszę o kontakt ze mną lub z Wydziałem Promocji w Starostwie.

- Uczestnicy po przesłaniu danych (imię, nazwisko, adres i PESEL) zostaną ubezpieczeni na trasie przejazdu oraz otrzymają opaskę uprawniającą do bezpłatnych posiłków w Białym Brzegu. Na zgłoszenia czekamy do wtorku.

- Uczestnictwo oznacza akceptację regulaminu: >>>LINK<<<

 

Kontakt: Marcin Pachniewicz, 606 761 785, dane proszę przysłać na apacz(małpa)rowerowo. pl lub massengera.

Ostatnia wycieczka

  • Brak postów do publikacji.

Ostatnio na forum

  • Brak postów do publikacji.

Nasze wyprawy (w opracowaniu)