Get Adobe Flash player

Ogólnopolska Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę

Ogólnopolska Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę, zmierzająca z poszczególnych diecezji polskich do Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej, zakończy się w tym roku w sobotę 21 lipca.
Oczywiście jak co roku z Radomska wyrusza grupa pielgrzymów, w której nie może Was zabraknąć.Wyjazd z Radomska w dniu 21 lipca o godzinie 07:00 rano z Placu 3 maja, spod fontanny.Dotarcie do celu planowane na godzine 10:00.
O godz. 10.00 wszyscy Pielgrzymi zbiorą się przy Katedrze Częstochowskiej, przy ul. Krakowskiej 15/17, skąd – po krótkim powitaniu – w zwartym szyku, na rowerach, Aleją Najświętszej Panny, udadzą się na Jasną Górę. O godz. 12.00 będzie celebrowana uroczysta Msza św. w intencji Pielgrzymów. Do udziału w Pielgrzymce, w imieniu Przewodniczącego Rady KEP ds. Migracji, Turystyki i Pielgrzymek – Księdza Biskupa Edwarda Janiaka, serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych i zainteresowanych wspólnym oddaniem hołdu Pani Jasnogórskiej oraz podziękowaniem Bogu, Najlepszemu Ojcu, za dar wyniesienia na ołtarze Jana Pawła II i ks. Jerzego Popiełuszki.
Wszelkie dodatkowe informacje uzyskacie pod numerem :
+48 518 672 766 (Marek)

Ostatnia wycieczka

  • Brak postów do publikacji.

Ostatnio na forum

  • Brak postów do publikacji.

Nasze wyprawy (w opracowaniu)