Get Adobe Flash player

Wyprawa, Bitwa pod Ewiną, ubezpieczenie

   Niestety przez padający rano deszcz musieliśmy zrezygnować z dzisiejszej wycieczki. W najbliższy piątek niektórzy z nas wyruszają na wyprawę, gdzie mamy zamiar przejechać fragment trasy z Polski Egzotycznej (wschodnia granica kraju). W związku z tym, na stronie głównej mogą nie pojawiać się informacje o wycieczkach. Zainteresowanych wycieczkami odsyłam na forum gdzie możecie sami umówić się na jakiś wypad.

   Natomiast 9 września odbędą się obchody 68 rocznicy Bitwy pod Ewiną. Równolegle z obchodami rocznicowymi odbędzie się zlot rowerzystów z województw: świętokrzyskiego, śląskiego i łódzkiego.

   Program uroczystości:

   10:30 – Rozpoczęcie spotkania (polowa msza święta).

   11:30 – Uroczystości przed pomnikiem (przemówienia okolicznościowe oraz złożenie kwiatów).

   12:30 – Wspólna grochówka przy występach artystycznych.

Na miejscu mają też być chłopaki z Rota Radomsko oraz Radomszczański Klub Krótkofalowców SP7PRA. Start spod fontanny o 9:00. Wycieczkę poprowadzi Witja, który jest też współorganizatorem i posiada szczegółowe informacje (nr tel. 663386730)

   Zamierzamy w kilka osób wykupić ubezpieczenie „Bezpieczny rowerzysta” >link< jeżeli ktoś z Was jest także zainteresowany, proszę o informację (zakładka „kontakt”) do wtorku 28.08 Koszt około 30 pln (przy wariancie po 10 tys. NNW i OC) na rok czasu od osoby. Cena jest uzależniona od ilości chętnych.

Ostatnia wycieczka

  • Brak postów do publikacji.

Ostatnio na forum

  • Brak postów do publikacji.

Nasze wyprawy (w opracowaniu)