Kilka zdań o nas…

 
   Każdy z nas swoją przygodę z rowerem zaczynał zapewne inaczej, każdy ma w pamięci pierwsze upadki i wyścigi po podwórkach i osiedlach. Dla jednych rower kojarzy się tylko z dzieciństwem, bo później rower został zastąpiony innymi pojazdami, a dla drugich rower stał się pasją, hobby lub nawet sposobem na życie.
 
    Ponieważ w naszym mieście jest sporo osób, dla których rower to nie tylko dwa kółka i kawałek rurki je łączące, powstała ta strona. Główną ideą strony jest ułatwienie nawiązania znajomości wśród rowerzystów naszego miasta i okolic. Na stronie głównej umieszczamy nasze pomysły na wycieczki. W miarę możliwości informujemy o dystansie, terenie, trudności oraz kierunku planowanego wyjazdu tak, aby każdy mógł wybrać wycieczkę do własnych możliwości. Wyjazdy mają charakter turystyczny, nie jeździmy wyczynowo. Dystans dzienny wycieczek oscyluje pomiędzy 60 km – 130 km.  Robimy to dla frajdy i miłej atmosfery. Jesteśmy otwarci na nowe znajomości, więc jeżeli znudziło Cię bezsensowne siedzenie w domu – bierz rower i przybywaj!

   Jeżeli chcesz z nami porozmawiać, możesz przyjść na nasze cotygodniowe spotkanie. Spotkania odbywają się co środę o 20:00 w pubie „Pod Strzechą”. Zapraszamy

 

Marcin „Apacz”